PROJEKTAI

2023-09-29

BAŽNYČIOS VIDAUS APŠVIETIMO IR ELEKTROS INSTALIACIJOS ATNAUJINIMO DARBŲ II ETAPAS

Bažnyčioje būtina atnaujinti elektros instaliaciją. Būtinų atlikti darbų preliminari sąmata yra apie 10 tūkst. Eur. Švenčionių rajono savivaldybė parapijos tarybos parengtam projektui pritarė ir skyrė 7 tūkst. Eur paramą. Likusią dalį – apie 3 tūkst. Eur. – turi pridėti parapija. Projektą privalu įgyvendinti iki 2023 m. gruodžio mėn.
Maloniai kviečiame visus geros valios žmones prisidėti auka prie projekto įgyvendinimo.
Auką elektros instaliacijos bažnyčioje sutvarkymui galima atnešti (perduoti) klebonui ar atlikti bankinį pavedimą į Adutiškio švč. M. Marijos Škaplierinės parapijos sąskaitą (LT227300010130057551 (Swedbank), pavedimo paskirtyje nurodant ,,Bažnyčios elektros instaliacijos sutvarkymui“.